Pure Chocolate Company je jamajská řemeslná značka čokolády, která se zrodila v lednu 2017 z touhy vrátit a vyvinout dlouho spící a nedoceněný domácí produkt na Jamajce - jeho fantastické kakao.

Hnací silou Pure je Rennae Johnson se svým manželem Wouterem Tjeertesem. Rennae je zkušená cukrářka, která se narodila a vyrostla na Jamajce a zná zemi, její farmáře a komunitu. Wouter má 3 desetiletí zkušeností jako výkonný šéfcukrář a čokolatiér v různých špičkových střediscích a butikových cukrárnách v Karibiku a Evropě. Společně jako partneři v podnikání i v životě spojují svou vzájemnou lásku s láskou k vytvoření jedinečné značky čokolády ze země dřeva a vody.

Proč to děláme? Chceme zlepšit životy těch, s nimiž spolupracujeme!

S Pure chceme ukázat, že je možné vyrábět čokoládu, ze které mají prospěch všichni, počínaje farmáři, tím, že je poznáme, úzce spolupracujeme na zlepšení jejich skvělého produktu a zaplatíme jim za své výrobky prémiovou cenu.

 

Náš obal poskytujeme také jako plátno talentovaným místním umělcům. S našimi produkty chceme ukázat stránku Jamajky, která není vždy známá světu, a tím, že vyrábíme naše čokoládové tabulky zde na našem ostrově, doufáme, že stimulujeme místní ekonomiku, i když je to jen trochu.

 

Venkovská Jamajka je skrytý klenot uprostřed Karibiku s dech beroucími scenériemi, exotickými chutěmi a krásnými tvrdě pracujícími lidmi. Zážitek, který vám přináší naše jemně ochucená řemeslná čokoláda.

 

 


 

 

 

 

Fotogalerie: PURE