Dobrá čokoláda

Jako milovníci kvalitní čokolády jsme se rozhodli otevřít vlastní obchod, ve kterém Vám chceme nabídnout široký sortiment čokoládových specialit od renomovaných výrobců z různých koutů světa. Naší snahou je, aby od nás náši zákazníci odcházeli spokojeni a vždy se rádi vraceli. Proto se snažíme každému individuálně poradit s orientací v naší nabídce, nebo výběrem vhodého netradičního dárku pro Vaše blízké. Za 12 let provozu máme již mnoho spokojených stálých zákazníků, zároveň ale víme, že je stále možnost něco zdokonalovat.

Fotogalerie: Úvodní stránka

 

 

Anketa

Jakou čokoládu máte rádi ?

mléčnou (1 534)
58%

hořkou (730)
28%

bílou (375)
14%

Celkový počet hlasů: 2639

Novinky

rozšíření nabídky

11.02.2022 11:21
Rozšířili jsme nabídku zajímavých tabulkových čokolád čokolád vyrobených v místě původu kakaových bobů o  značky: Soklet - Indie, Krakakoa - Indonézie, Auro; Theo a  Philo - Filipíny, Kuná; Kacau - Ekvádor, Grenadea Chocolate Company - Grenada, Definite - Dominikánská republika a také o čokolády renomovaných evropských výrobců: Georgia Ramon, A. Morin.

Nová prodejna

21.10.2020 21:44
Vážení a milí zákazníci, Po více než 10 - ti letech provozování naší malé prodejny na ulici Kozí 2, se nám podařilo získat větší prostory, kde můžeme oblíbené čokoládové speciality lépe a přehledněji prezentovat. V pátek 22.10. 2020 budeme mít naposledy otevřeno a poté se budeme stěhovat o cca 50 metrů dále do nové prodejny na Poštovskou ulici č. 2, kde se na vás budeme opět těšit. Připravujeme pro vás tradičně širokou nabídku vánočního sortimentu od figurek z vysoce kvalitní čokolády, přes oblíbené adventní kalendáře až po luxusní dárky. Věříme, že i v této zvláštní, nelehké době si k nám najdete opět cestu. Vaše "dobrá čokoláda".    

Rubínová "RUBY" čokoláda.

04.06.2019 12:07
RUBY COCOA BEAN JE ROZMAR PŘÍRODY..... JEDINEČNÝ A VZÁCNÝ! Nemůžete je ještě pěstovat, nachází se pouze na plantážích v tropech. Specialisté hledají a sbírají boby „Ruby cocoa“, které se také projevuje externě v růžovém až načervenalém oranžovém tónu. Nezkušené oko je nerozeznává od ostatních plodů. Pracovníci plantáží proto vyvinuli speciální techniku pro detekci bobů „Ruby Cocoa“ a poté je zpracovali. Tato technika zůstává pro nás všechny záhadou. NÁHODNÝ OBJEV RUBY Švýcarský výrobce čokolády Barry Callebaut zkoumá výrobu čokolád z těchto vzácných bobů více než deset let. Mikrobiologové z Brémské univerzity Jacobs objevili vlastnosti kakaových bobů v Ruby, zatímco chtěli zkoumat jménem Barryho Callebauta vlastně ingredience kakaových bobů - pravděpodobně neměli ani zdání, že jsou první na světě! Kakaové boby Ruby v poslední době přinášejí na trh s čokoládou čtvrtou růžovou variantu vedle tmavé, bílé a mléčné čokolády. V poslední době došlo k inovaci s bílou čokoládou před 80...

Pasticceria Grandazzi

26.11.2013 22:34
Zahájili jsme prodej neskutečně věrných čokoládových replik nářadí, nástrojů, potřeb pro řemesla,.....neuvěřitelně dokonale věrně zpracovaných do dechberoucích detailů. Pokud potřebujete vyjímečný dárek pro vaše blízké, přijďte nabrat inspiraci. Tyto skvosty jsou výrobkem italské čokoládovny založené r.1924 ve městě Domodossola blízko švýcarských hranic. Čokoláda obsahuje minimálně 58% kakaové sušiny.

nové čokolády Heilemann

11.03.2012 22:31
rozšířili jsme nabídku o novinky čokoládovny Heilemann: plněné čokolády z edice "gurmánská cesta kolem světa" v kombinacích krémových náplní: banán s kávou, granátové jeblko s mandlemi, marula, nebo kaktusový fík s čili.                                                                                                                                                                                                           Extra tenké 80g čokolády: mléčná, hořká 62%, mléčná s...

velikonoční sortiment

11.03.2012 22:23
Zahájili jsme prodej velikonočního sortimentu.

PODĚKOVÁNÍ

03.12.2011 21:02
Děkujeme všem příznivcům Dobré čokolády, kteří nás podpořili svými hlasy na www.brnenskatrefa.cz a pomohli nám tak ke krásnému 3.místu :)

Napište nám!

18.10.2011 22:31
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našemu sortimentu? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

18.10.2011 22:30
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete naši nabídku. Budeme Vás informovat o novinkách v sortimentu, nebo nových službách, které připravujeme.